کانون بازنشستگان یاسوج در تاریخ ۹۹/۰۷/۱۲ توسط قائم مقام کانون (امیر سرتیپ۲ ب ضرغام ایرانمهر) و ریاست بازرسی کانون (جناب سرهنگ ب محمد اولنج) بازدید گردید.

در اجرای تدابیر شایسته و بموقع امیر ریاست محترم کانون (امیر سرتیپ علی محبی راد) و تلاش چشمگیر ریاست کانون بازنشستگان استان (جناب سرهنگ ب فرخ رضایی) قطعه زمینی به مساحت حدود ۶۷۰ متر مربع در یکی از بهترین مناطق یاسوج از طریق مسئولین ذیربط استان در حال واگذاری است که در همین رابطه تیم اعزامی به یاسوج با مدیر کل راه، مسکن و شهرسازی ، مدیر کل املاک و حقوقی ، شهردار یاسوج، رئیس ساتای استان و همچنین استاندار و معاون سیاسی و امنیتی استان مذکور ملاقات داشتند.

در این دیدارها فعالیت ها و اقدامات اخیر کانون در رابطه با ارتقا منزلت و معیشت پیشکسوتان و نقش آنان در دفاع مقدس توسط قائم مقام کانون ارائه گردید. ضمن اینکه مطالب ارائه شده مورد توجه مسئولین قرار گرفت همگی اظهار داشتند ما به ارتش و ارتشیان علاقه مند هستیم و قول همه نوع مساعدت و همکاری را در رابطه با کانون میدهیم مضاف بر اینکه برابر اعلام رئیس کانون یاسوج درتاریخ ۹۹/۰۷/۱۳ زمین مذکور با صورتجلسه تحویل کانون گردید.