در آستانه هفته دفاع مقدس ، به منظور هم اندیشی و تبادل افکار و بررسی راه کارهای موثر در خدمات رسانی هر چه بیشتر به پیشکسوتان آجا در مورخه ۱ و ۹۹/۷/۲ جمعی از روسای کانون مراکز استان در جلسه ای با حضور امیر ریاست محترم کانون سرتیپ علی محبی راد و معاونین کانون ، مشکلات  و پیشنهادات خود را به تبادل نظر گذاردند.

در این جلسه امیر ریاست کانون با اشاره و تأکید بر خدمت رسانی  حداکثری به پیشکسوتان و خانواده های ایشان ، به موارد ذیل اشاره داشته اند :

۱-نامگذاری اولین روز هفته دفاع مقدس به نام (( روز پیشکسوتان )) از پیشنهادهای کانون آجا بوده و ما بسیار مفتخر و خرسندیم که آغاز گر راه مبارکی در ارتقاء منزلت اجتماعی و معیشتی پیشکسوتان بوده ایم به ویژه آن که این روز، متبرک به سخنان گهر بار مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا گردید .

۲-ما نیاز به رشد متوازن داریم و اگر قصد پیشرفت و توسعه داریم باید به صورت همه جانبه و با هم به فکر ارتقاء و تحول خود باشیم – تمامی کانونها باید تلاش نمایند در کنار یکدیگر و با هماهنگی به فکر تحول و ارتقاء خدمات خود باشند .

۳-ما در این دو ساله ؛ اقدامات بسیاری به انجام رسانده ایم اما کارهای نیمه تمام و انجام نگرفته هم بسیار داریم و ضمن پشتگرمی به امور انجام یافته باید دغدغه کارهای انجام نگرفته را هم داشته باشیم .

۴-امروز از بهترین ، متعهد ترین و شفاف ترین افراد همسنگرمان برای تصدی مسئولیت ها در کانون ها بهره برده ایم و این یک نقطه قابل اتکا و افتخار است .

۵-بنده هم امروز و هم در همه جا ، شهادت داده و میدهم که اگر حمایت ها و راهبرد های عمیق فرماندهی محترم کل ارتش نبود ، هیچگاه همسان سازی به سرانجام نمی رسید و تمامی بازنشستگان لشگری و کشوری مدیون این فرمانده انقلابی هستند.

۶-به همه کانونها اعلام و ابلاغ می نمایم که هیچ مراجعه کننده ای نباید مأیوس از کانون بیرون رود و هر چه می توانیم و از هر راه قانونی که شده باید به ولینعمتان خود یعنی پیشکسوتان خدمت نمائیم .

۷-در ادامه این جلسات روسای کانونهاضمن ارائه اقدامات انجام شده سوالات خود را مطرح و امیر ریاست محترم کانون و معاونین به پاسخگویی و رفع ابهامات پرداختند .

۸-اقدامات انجام شده کانون آجا از تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ تا کنون توسط امیر قائم مقام کانون (سرتیپ ضرغام ایرانمهر ) به همراه توصیه های لازم ارائه گردید .