در اجرای طرح اکرام نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا ، پشتیبانی منطقه ۳ نزاجا (در مورخه ۹۸/۹/۱۴) با دعوت از پیشکسوتان پشتیبانی مذکور، نسبت به تقدیر از ایشان اقدام نمود.

در این مراسم، ریاست محترم کانون بازنشستگان ارتش ج.ا.ا امیر سرتیپ علی محبی راد ضمن تقدیر از ابتکار عمل و اقدام پسندیده جناب سرهنگ محمدحسن جعفرقلی نژاد (فرمانده محترم پ م ۳) در اکرام و احترام به پیشکسوتان، از حضور در جمع همسنگران پیشکسوت خود ابراز رضایت نموده و اظهار داشتند:

«… امروز حرکت روبه جلویی در کانون بازنشستگان وجود دارد که موتور محرکه اصلی آن‌هم بی‌تردید تدابیر و پشتیبانی‌های هوشمندانه امیر فرماندهی محترم کل ارتش می‌باشد، به‌طوری‌که به لطف مساعدت‌های ایشان در حال حاضر هیچ مراجعه‌کننده‌ای به کانون وجود ندارد که دست‌خالی به خانه بازگردد.

… در خصوص موضوع همسان‌سازی حقوق‌ها، علاوه بر دیدارهای چهره به چهره مسئولان کانونها و اینجانب با اکثریت نمایندگان محترم مجلس و نامه‌نگاری‌های متعدد به روسای قوا و حتی فرماندهی معظم کل قوا، که از سوی کانون اقدام گردید، فرماندهی محترم ارتش و معاون محترم هماهنگ‌کننده اجا نیز در چندین مرحله دیدارهایی با روسای قوا داشته‌اند… و اینها نشانگر عزم و اراده‌ای است که برای حل معضل حقوقی بازنشستگان وجود دارد.

… این اطمینان را به پیشکسوتان گرانقدر می‌دهم که خادمان شما در کانون‌ها ، شبانه‌روز و به هر وسیله‌ی ممکن در تلاشند تا بازنشستگان در جایگاه اصلی خود در جامعه قرار گیرند و قطعاً این اقدامات زمانی به سرانجام خواهد رسید که اولاً موردحمایت و پشتیبانی شما قرار گیرد و ثانیاً دعای خیر شما همراه خادمانتان باشد. (ان‌شاءالله) »

در پایان این مراسم همچنین با اهدای هدایایی از کلیه مدعوین تقدیر به عمل آمد.