در اجرای اوامر امیر فرماندهی محترم کل آجا امیر سرتیپ دکتر محمدحسن باقری معاونت محترم آموزش ستاد کل ن.م در رأس هیأتی از سوی ستاد کل ن.م صبح مورخه ۹۹/۴/۵ با هدف بررسی و تدوین راهبردها و همچنین توانمندسازی کارکنان برای دوران بازنشستگی در محل ستاد مرکزی کانون بازنشستگان ارتش ج.ا.ا حضور بهم رساندند.

در ابتدای این دیدار امیر سرتیپ باقری ضمن تشکر از نحوه پذیرش و دریافت هیأت مذکور و تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و دهۀ کرامت، ضمن تشریح دلایل حضور و معرفی اعضاء هیأت، از اقدامات انجام گرفته در کانون تقدیر بعمل آوردند.

امیر ریاست محترم کانون سرتیپ علی محبی راد با خیرمقدم به هیأت عالیرتبه ستاد کل ن.م و بیان تاریخچۀ مختصری از کانون به معرفی جامعه پیشکسوتان، مشکلات، خواسته ها و انتظارات و چالش های پیش رو پرداخته و با تشریح اقدامات انجام گرفته همچون: تلاش های صورت پذیرفته در موضوع همسان سازی حقوق ها، استقرار رابطین کانون در بیمارستانهای اجا، پرداخت وام های متعدد به پیشکسوتان و خانواده هایشان و … تمامی توفیقات بدست آمده را نتیجۀ اراده و تدبیر امیر فرماندهی ارتش ج.ا.ا برشمردند و از امیر دکتر باقری و هیأت همراه درخواست داشتند تا در این مسیر متعالی، خادمان کانون را مساعدت و همراهی نمایند.

امیر سرتیپ دکتر محمدحسن باقری نیز با اظهار خرسندی و رضایت از گزارش ارائه شده، این اقدامات را مؤثر وکم نظیر دانسته و آمادگی ستاد کل ن.م را برای کمک و هم افزایی با کانون بازنشستگان ارتش اعلام نمودند.

در پایان مقرر گردید تا اعضاء هیأت همراه با تعامل پیوسته با امیر قائم مقام کانون (سرتیپ ضرغام ایرانمهر) موارد مطروحه در جلسه مذکور را پی گیری نموده و مدارک و اطلاعات لازم را دریافت دارد.