برابر رسم همه ساله، مراسمی تحت عنوان دیدار روز اول کاری سال، با حضور امیر ریاست محترم کانون، سرتیپ علی محبی راد، معاونین، مدیران و کارکنان در کانون مرکز برگزار گردید .

در ابتدای این مراسم، امیر ریاست محترم کانون با تبریک سال جدید و آغاز ماه مبارک رمضان، این تقارن خجسته را نویدبخش سالی سرشار از موفقیت و نعمات الهی برشمردند و با اشاره به اهمیت ضیافت الله، ابراز امیدواری نمودند تا به برکت این ماه عزیز، آغازی خوب و در مسیری صحیح و خداپسندانه پیش روی خادمان کانونها قرار گیرد .

ایشان در بخشی از سخنان خود اظهار داشتند :

( ……. کار و خدمت در کانون، کاری ارزشمند است و چنانچه با نیت خالصانه و برای رضایت خدا انجام پذیرد، عبادتی مقبول خواهد بود .

وضعیت امروز کانون و توفیقات بدست آمده در سالیان اخیر نیز نتیجه همین طرز تفکر و همین راهی است که در پیش گرفته ایم …….)

ریاست کانون در ادامه سخنان خود گفتند :

( …. رضایت امیر فرماندهی محترم کل ارتش ج . ا .ا از اقداماتی که همه عزیزان و خادمان کانونها در سراسر کشور به انجام رسانده اند، نقطه اوج و افتخاریست که ما را به آینده امیدوارتر می نماید و همچنین بررسی های میدانی که حاکی از رضایت غالب اعضاء از خدمات ارائه شده نیز برای ما دلگرمی به همراه دارد ….. )

ایشان در بخش دیگری از بیانات خود اظهار داشتند :

( ….. کانون ما طبق قانون، یک کانون صنفی است و مشابه خاصی هم در کشور ندارد زیرا هیأت راهبردی و مجمع و هیأت مدیره و اساسنامه مختص به خود دارد و رئیس کانون نیز صرفاً تابع و مجری این مراجع می باشد ….. اینکه تعداد اندکی از عزیزان برخی اوقات به تصمیمات این مراجع معترض بوده و یا با سلایق شخصی خود منطبق نمی بینند ربطی به رئیس کانون و یا خادمان محترم کانونها ندارد. فلذا باید با در نظر گرفتن چارچوب های قانونی کانون و حفظ وحدت و همدلی، از بیان سخنان تفرقه انگیز و اهانت به مقامات رسمی نظام (بویژه در فضای مجازی) که تنها موجب اذیت خدمتگزاران واقعی و خدشه دار شدن چهره باوقار و متین پیشکسوتان ارتش نزد مراجع تصمیم ساز و جامعه می شود، خودداری نمایند …. )

امیر سرتیپ محبی راد همچنین با تاکید دوباره به همدلی و وحدت، از کلیه اعضاء کانون در سراسر کشور طلب دعای خیر نمودند تا در مسیر خدمت، کارها و اقدامات بیشتری در جهت ارتقاء منزلت و معیشت پیشکسوتان ارتش به انجام رسد .

WhatsApp Image 2022-04-04 at 8.35.12 AM

WhatsApp Image 2022-04-04 at 8.35.12 AM(1)

WhatsApp Image 2022-04-04 at 8.35.12 AM