دیدار با پیشکسوتان استان زنجان

در روز شنبه دوم شهریور ماه معاون هماهنگ کننده کانون سرهنگ ب احمدی نژاد به همراه معاون مالی کانون جناب سرهنگ امینی و جناب سرهنگ ب هجرانی از بازرسی کانون، با جمعی از پیشکسوتان کانون استان زنجان دیدار و گفتگو کردند. ابتدا امیر ب اصلانی رئیس کانون استان زنجان ضمن عرض خیر مقدم به هیئت مذکور مطالبی را بطور خلاصه بیان نمودند و از معاون هماهنگ کننده جهت سخنرانی دعوت بعمل آوردند.

جنـاب سرهنگ ب احمدی نژاد ضمن ابلاغ سلام ریـاست محترم کـانون بـازنشستگـان آجا امیر سرتیپ محبی راد، به تشریح ارکان و ساختار کانون پرداخته و مطالبی را نیز از اساسنامه کانون ارائه نمودند. در بخش دوم ایشان به عملکرد یکساله کانون درسال ۹۸-۹۷ پرداخته و اهم فعالیت ها را برشمرده و توضیحاتی را در مورد نحوه افزایش ضریب حقوقی آنان در سال ۹۸ ، نتیجه کار کمیسیون مشترک مجلس شورای اسلامی مشهد درخصوص اصلاحات قانون خدمات کشوری و آماده نمودن آن جهت ارائه به صحن علنی مجلس بیان نمودند و در بخش سوم به سؤالات برخی از پیشکسوتـان پـاسخ داده و پس از ۳ ساعت تبـادل نظر جلسه در ساعت ۱۳:۰۰ به کار خود پایان داد.

لازم به ذکر است که همه حاضرین در جلسه از ریاست محترم کانون امیر محبی راد درخصوص ایجاد تغییرات اساسی در روند مدیریت کانون و به ثمر رساندن افزایش حقوق در سال جدید و بهبود معیشت بازنشستگان و برداشتن گام های اساسی تقدیر و تشکر نمودند و اصلی ترین مشکل خود را بیکاری فرزندانشان بیان نموده و از ریاست محترم کانون تقاضای راه کاری برای اشتغال جوانان داشتند.

سپس با همراهی رئیس محترم کانون استان زنجان و حاضرین، هیئت اعزامی، استان زنجان را به مقصد استان اردبیل ترک نمودند.

دیدار با پیشکسوتان استان اردبیل

روز یکشنبه مصادف با سوم شهریور پس از بازدید هیئت اعزامی از کانون بازنشستگان استان اردبیل معاون هماهنگ کننده در جمعی از بازنشستگان که به دعوت رئیس کانون جناب غفاری حضور بهم رسانیده بودند حاضر و در دیداری صمیمانه مطالبی را جهت آگاهی این عزیزان بیان نموده و در پایان نیز به سؤالات و خواسته ها گوش داده و پاسخ لازم را ارائه نمودند.

در روز دوشنبه هیئت مدیره مذکور طی سفری به مشکین شهر با رئیس کانون و جمعی از بازنشستگان این شهر دیدار و به سخنرانی پرداخته و گزارش عملکرد یکساله ریاست محترم کانون امیر سرتیپ محبی راد و هیئت رئیسه کانون را به اطلاع حاضرین رسانیده و در پایان نیز به سؤالات حضار پاسخ گفته شد و بطور سرزده به منزل ۳ نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران رفته و با آنها دیدار و گفتگو نمودند و هدیه امیر ریاست محترم کانون خدمت این عزیزان تقدیم نمودند.

دیدار با پیشکسوتان استان گیلان

در روز سه شنبه هیئت، پس از جمع بندی نتیجه بازدید بمنظور دیدار با بازنشستگان آستارا به سمت استان گیلان حرکت و ضمن دیدار با رئیس کانون در جمع بازنشستگان به سخنرانی پرداخته و به مشکلات این عزیزان نیز رسیدگی نمودند و در پایان این دیدار به سمت کانون تالش حرکت و در بازدیدی غیر مترقبه با حضور در کانون تالش، بازدیدی نیز از کانون بعمل آورده و از تلاشها و زحمات جناب امیری رئیس کانون تالش تقدیر و تشکر نمودند و سپس به سمت کـانون استـان گیلان مستقر در رشت حرکت کردنـد ضمن بـازدید از همه قسمت های کانون رشت در نشستی با رئیس کانون جناب ناخدا شعبانی رهنمودهای امیر ریاست محترم کانون را خدمت ایشان ارائه تا در بهبود و توجه به نحوه مدیریت در استان سعی و تلاش مضاعفی بعمل آورند.

آنچه که در این بازدید در کانونهای مختلف مشهود بود آگاهی و رضایت بازنشستگان از عملکرد و خط مشی ریاست محترم کانون امیر سرتیپ علی محبی راد و دقت نظر این عزیزان از نحوه مدیریت، پی گیری حق و حقوق بازنشستگان و اهدافی که در اراده ایشان برای اعتبار بخشیدن و سربلندی  بازنشستگان عزیز درسطح کشور می باشد و تک تک این پیشکسوتان ضمن دعای خیر برای ریاست محترم کانون آرزوی موفقیت و سرافرازی داشتند.