مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید کانون پیشکسوتان استان فارس در تاریخ ۲۲ شهریور ۹۹ با حضور قائم مقام کانون آجا و ریاست بازرسی کانون، با حضور جمع کثیری از فرماندهان پیشکسوت دفاع مقدس و فرمانده ارشد نظامی استان فارس و کهکیلویه و بویر احمد امیر سرتیپ ۲ ابوالقاسم رضایی و فرماندهان یگان‌های نظامی شیراز ریاست ساتای استان و روسای کانونهای نیروهای مسلح استان در سالن امام مرکز آموزش علوم و فنون نظامی و مرکز پیاده برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا ارشد نظامی ضمن بیان خیر مقدم به حاضرین از اهمیت پیشکسوتان و لزوم تکریم آنان سخنرانی ایراد نمودند.

در ادامه جلسه جناب سرهنگ اعتمادی رئیس قدیم کانون نیز گزارشی از عملکرد مدت زمان تصدی خود را بیان داشتند و در خاتمه جلسه امیر قائم مقام کانون پیشکسوتان آجا ضمن خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه و قدردانی از حضور فرماندهان دفاع مقدس از جامعه پیشکسوتان به عنوان یکی از جوامع با سواد، مدیر و با اهمیت جامعه فعلی یاد کردند. ایشان عنوان داشتند کانون پیشکسوتان آجا با تقدیم خیل عظیم شهدا و جانبازان و آزادگان سهم بزرگی در امنیت میهن عزیز دارد و شایسته است که همه مسئولین در رفع مشکلات این قشر عظیم تلاش نمایند. ایشان از امیر فرماندهی محترم کل آجا که همواره در همه زمینه ها اعم از معیشت و منزلت، پیشکسوتان را یاری می نمایند تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه قائم مقام کانون از اقدامات و تلاش‌های شبانه روزی امیر سرتیپ محبی راد ریاست محترم کانون که هم و غم خود را حل مشکلات بازنشستگان می دانند و تلاش های ایشان در راستای همسان سازی مطالبی را بیان داشتند در پایان جلسه، معرفی امیر سرتیپ دو بازنشسته حشمت گودرزی که یکی از اعضای خوشنام و از فرماندهان موفق دوران خدمت بودند را به عنوان ریاست جدید کانون پیشکسوتان استان فارس معرفی و از زحمات جناب سرهنگ بازنشسته اعتمادی نیز قدردانی نمودند.