به مناسبت هفته وحدت و میلاد مسعود حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) مراسم گرامیداشت این ایام مبارک در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ در کانون مرکز برگزار گردید.

در این مراسم که جمعی از کارکنان کانون مرکز حضور داشتند ، امیر ریاست محترم کانون سرتیپ ۲ علی محبی راد ، ضمن تبریک هفته وحدت و مولودهای مبارک و با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی در پیشبرد اهداف و تسریع در حصول نتایج مطلوب ، تمامی کارکنان را به الگوپذیری از اسوه مخلوقات عالم ، حضرت پیامبر اعظم (ص) سفارش نموده و در بخشی از سخنان خود گفتند: از رسول گرامی اسلام آموختیم  که در مسیر حق و در انجام کار صحیح ، به ناملایمات توجه نداشته باشیم و به برخی گفته هایی که از روی جهل بیان می شود اعتنا نکنیم. ما باید صرفا به خدمتگزاری و ارتقا و منزلت و معیشت پیشکسوتان متمرکز باشیم زیرا فرصت ها زودگذر و اندک هستند و  مشغول شدن به برخی حواشی ، موجب اتلاف وقت و دور شدن از هدف غایی ما ( که همانا کرامت و بزرگداشت کهن سربازان این سرزمین است) می گردد. اساسنامه و قانون فقط اصول را مشخص میکند لیکن برخی امور همانند دستگیری و مساعدت حداکثری به پیشکسوتان ، ارائه خدمات متنوع از پرداخت وام های مختلف ، مسکن سازی و ….. روشی است که ما بر اساس آموزه های اعتقادی خود در پیش گرفته ایم و چنانچه میخواستیم صرفاً بر اساس وظایف تعیین شده در اساسنامه عمل کنیم شاید امروز پاسخگوی خیلی از سوال ها نبودیم اما از ابتدای کار عهد بسته ایم هر آنچه در توان داریم در میدان خدمت بکار گیریم و تنها رضای خدا و رضایت همسنگران عزیزمان را مد نظر داشته و خواهیم داشت (ان شاءالله).

 در این مراسم ، همچنین امیر محبی راد با تقدیر از زحمات و اقدامات امیر دریا دار دوم فرخ انصاری ( ریاست سابق کانون تهران) که هم اکنون در سمت ریاست ستاد کانون مشغول به انجام وظیفه می باشند، امیر سرتیپ دوم بازنشسته جعفر حسنلو را بعنوان رئیس جدید کانون استان تهران منصوب و معرفی نمودند.

IMG-20211019-WA0005

IMG-20211019-WA0003