همسنگران عزیز و اعضای محترم کانون

سلام‌علیکم، با درود بر محمد و آل محمد (ص)

به حول و قوه الهی پس از یک دهه‌یِ پر از فراز و نشیب، همسان‌سازی حقوق‌ها، با عنایات حق‌تعالی و در بستری از همدلی و وحدت، با تلاش‌های تمامی دلسوزان متعهد در مسیر اجراء قرار گرفت.

امروز، ما خرسند از این دست‌آورد بزرگ، خود را مدیون دعای خیر بیش از سیصد و بیست هزار نفر اعضای گرانقدر کانون آجا دانسته و اعتقاد راسخ داریم که این موفقیت، حاصل یک هم افزایی و اراده‌ای جمعی بوده، … اراده‌ای که از کانون بازنشستگان ارتش ج.ا.ا آغاز و حمایت و همراهی دیگر کانونهای سپاه، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و کانون ستاد کل ن.م را بدنبال داشته است.

اینجانب، ضمن تبریک این موفقیت به تمامی همسنگرانم در جامعه پیشکسوتان والا‌مقام ارتش و دیگر نیروهای مسلح، همچنین برخود فرض دانسته و به نیابت از شما عزیزان، مراتب قدردانی یکایک کهن سربازان وطن را طی نامه‌های جداگانه‌ای به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، ریاست محترم جمهوری و سردار ریاست محترم ستاد کل ن.م تقدیم داشته‌ام.

امید آنکه با حمایت‌ها و همدلی اعضای محترم کانون بازنشستگان ارتش ج.ا.ا، بتوانیم گام‌های بیشتر و بلندتری در مسیر ارتقاء منزلت پیشکسوتان جهاد و شهادت برداریم. (ان شاء الله)  

 رئیس کانون بازنشستگان ارتش ج.ا.ا

                                  سرتیپ ستاد علی محبی راد