اخبار و وقایع

­

ولادت باسعادت یازدهمین پیشوای مسلمین امام حسن عسکری (ع) بر همگان مبارک باد.

۲۴ آذر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی|

دانشگاه‌های افسری ارتش استخدام می‌کنند

دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، هوایی، دریایی و سازمان‌‌های تابعه خود ار بین جوانان پسر مومن، متعهد، و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایت‌مداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی باشند، هم‌رزم می پذیرد.  به گزارش روابط عمومی ارتش، بنا بر اعلام هیئت مرکزی گزینش آجا علاقه‌‌مندان به تحصیل در  دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی می توانند با مراجعه به وبگاه اطلاع رسانی هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس gozinsh.aja.ir   و روزنامه های کثیرالانتشار با شرایط تحصیل در دانشگاه  افسری امام علی (ع) نیروی زمینی، دانشگاه خاتم الانبیا(ص) قرارگاه پدافند هوایی، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر نیروی دریایی و دانشگاه علوم و فنون فارابی آشنا شده و نسبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند.   پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران:   ۱۳۹۷/۹/۱۷ شنبه

۱۸ آذر, ۱۳۹۷|استخدام, اطلاعیه های عمومی|

قدردانی جناب سرهنگ دکتر مهرداد رضائی نماینده محترم مجمع بازنشستگان اجا

جناب سرهنگ دکتر مهرداد رضائی نماینده محترم مجمع بازنشستگان اجا در استان فارس با تقدیم لوح قدردانی از ریاست محترم کانون بازنشستگان اجا و کلیه سروران معزز و  اندیشمندان که بصورت تلفنی یا ارسال پیام تسلیت، موجبات تسلی خاطر ایشان را فراهم آورده اند تقدیر و تشکر نموده اند.

۱۸ آذر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی|

جلسه تودیع و معارفه مدیر هتل کیمیای مشهد

جلسه تودیع مدیر هتل کیمیای مشهد جناب سرهنگ بازنشسته فرامرز چشمی و معارفه جناب سرهنگ بازنشسته مهدی نائیج به عنوان مدیر جدید هتل کیمیای مشهد در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۱۴ با حضور قائم مقام کانون و هیئت همراه و رئیس محترم کانون استان خراسان رضوی و جمعی از نمایندگان مجمع و تنی چند از پیشکسوتان ارجمند، در سالن اجتماعات هتل مذکور برگزار گردید. پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران قائم مقام محترم کانون از تلاش و خدمات ارزنده هشت ساله جناب سرهنگ ب فرامرز چشمی قدردانی نموده و جناب سرهنگ ب مهدی نائیج را که دارای سوابق ارزنده خدمتی در زمینه مربوطه می باشند به عنوان مدیر جدید هتل کیمیای مشهد معرفی و لوح انتصاب به ایشان تقدیم گردید.

۱۸ آذر, ۱۳۹۷|مطالب دسته‌بندی نشده|

برگزاری مراسم ضیافت در کانون تهران

مراسم محفـل انس و الفت (ضیـافت) در روز چهـارشنبه مورخه ۹۷/۹/۱۴ با حضـور ۳۲۰ نفر از بازنشستگـان و مستمری بگیران و خانواده های محترمشان در تالار کیمیا برگزار گردید. این مراسم با حضور سرزده امیر ریاست محترم کانون آجا، امیر سرتیپ ۲ ستاد علی محبی راد انجام شد که بیانات مبسوطی را در رابطه با پیگیری حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان ایراد فرمودند. این برنامه که با اجرای برنامه های متنوع هنری شامل موسیقی، تواشیح، شعبده بازی و مسابقه و سرگرمی برگزار گردید، مورد استقبال این عزیزان قرار گرفت. در پایان پس از صرف شام، به کلیه عزیزان بازنشسته یک قطعه کارت هدیه اهداء گردید. مراسم با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و تعجیل در فرج امام زمان (عج) به پایان رسید.  

۱۷ آذر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی, فرهنگی ، ورزشی ، تفریحی|

تجلیل از ورزشکاران پیشکسوت

در روز چهارشنبه مورخه ۹۷/۹/۱۴ تعدادی از ورزشکاران پیشکسوت ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشته های تیراندازی و دومیدانی ویژه پیشکسوتان ارتش در گروههای سنی مختلف که از بین یکصد و پنجاه نفر برگزیده شده بودند با حضور امیر سرتیپ ۲ ستاد محبی راد ریاست محترم کانون بازنشستگان آجا مورد تقدیر قرار گرفته و هدایائی به رسم یادبود تقدیم این برگزیدگان گردید. پس از تقدیم هدایا به منتخبین، امیر سرتیپ ۲ ستاد محبی راد ضمن ایراد سخنرانی و خیرمقدم به میهمانان و ورزشکاران اظهار داشتند: امیدواریم با استعانت از خداوند بزرگ بتوانیم اقدامات شایسته ای برای رفاه و مسائل فرهنگی و ورزشی در خور پیشکسوتان عزیز در آینده ای نزدیک به انجام برسانیم. انشاءالله  

۱۷ آذر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی, فرهنگی ، ورزشی ، تفریحی|