اخبار و وقایع

­

حضور امیر ریاست محترم کانون بازنشستگان آجا در جمع پیشکسوتان نزاجا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۰

بمنظور تکریم و تجلیل از زحمات و تلاش های آزادگان و پیشکسوتان نزاجا مراسمی با حضور معاون نیروی زمینی و ریاست محترم کانون بازنشستگان آجا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ در تالار سروناز نزاجا برگزار گردید. امیر ریاست محترم کانون در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پیشکسوتان نزاجا در دوران هشت سال دفاع مقدس از اقدامات اخیر کانون در رابطه با ارتقاء منزلت و معیشت پیشکسوتان، پیگیری همسان سازی حقوق، دیدار با ۲۰۰ نماینده مجلس، حضور در کمیسیون امنیت ملی، مکاتبات عدیده با مقامات کشوری و لشگری و روسای سه قوه و مقام معظم رهبری، حضور فرمانده محترم کل ارتش در دفتر رئیس مجلس در ارتباط با پرداخت مطالبات بازنشستگان مطالبی را ارائه نمودند و در خاتمه از حمایت ها و مساعدت های بی دریغ امیر فرماندهی محترم کل آجا که در همه سطوح نسبت به پیشکسوتان آجا عنایت داشته و دارند تشکر و قدردانی نمودند.        

۳۱ مرداد, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

با حضور امیر دریادار سیاری انجام شد؛

برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان ستاد ارتش به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی، با حضور امیردریادار سیاری، مراسم تجلیل از آزادگان و جانبازان ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری، رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تجلیل از آزادگان ستاد ارتش ضمن تبریک عید غدیر و گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس و ، گفت: وقتی شما عزیزان را می بینم اوضاع و احوال جنگ و دفاع مقدس برایم تداعی می شود. وی افزود: همه آزادگان، جانبازان و شهدا با جانفشانی و از خود گذشتگی در برابر دشمنان ایستادگی و مقاومت کردند و توانستند کمر صدام و صدامیان را بشکنند و نگذاشتند به تمامیت ارضی، استقلال و شرف ملت عزیز ایران اسلامی آسیبی وارد شود. معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه ما هیچگاه به دنبال جنگ نبوده و نخواهیم بود، تصریح کرد: دفاع مقدس یک بازدارندگی بسیار خوبی برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد و نشان داد که ملت بزرگ ایران در همه حال پشت سر رهبرشان هستند. رییس ستاد ارتش با بیان این‌که به برکت انقلاب اسلامی در حوزه تجهیزات و توانمندیهای دفاعی به خودکفایی رسیده ایم تاکید کرد: ما باید با بالابردن توان بازدارندگی بیش از پیش خود، مانع طمع ورزی دشمنان این نظام و انقلاب به خاک کشورمان شویم. امیر دریادار سیاری، خاطرنشان کرد: همه جانبازان، آزادگان و شهدای گرانقدر در آن بحبوحه که دشمن به قصد شکست انقلاب، [...]

۲۹ مرداد, ۱۳۹۸|نظامی|

پیام امیر ریاست محترم کانون بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

  روز وصل دوستداران یاد باد                       یاد باد آن روزگاران یاد باد ما را چه رسد که با این قلمهای شکسته و بیان های نارسا در وصف شهیدان، جانبازان، مفقودان و اسیرانی که در جهاد فی سبیل الله جان خود را فدا کرده و یا سلامت خویش را از دست داده اند مطلبی نوشته و یا سخنی بگوییم. شما در پیشگاه خداوند متعال مقامی دارید که ما باید به شما غبطه ببریم. شما موجب عزت اسلام و مسلمین و مردم ایران در دنیا گشته اید. شما تاریخ را با عظمت و معنویت خود زرّین و افتخار آمیز کرده اید. (امام خمینی «ره») آزادگان در زمره بهترین سربازان انقلاب، آزموده ترین فرزندان این ملّت و شایسته ترین افراد برای دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و مورد امید و اعتماد نظام محسوب می شوند زیرا آزمایش دشواری را با سربلندی به انجام رسانده اند. (مقام معظم رهبری) ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت مسرت بخش و غرور آفرین آزادگان به آغوش میهن اسلامی و خانواده، که با اعیاد مبارک قربان و غدیرخم و میلاد با سعادت امام هادی(ع) قرین گردیده، را به خانواده محترم این عزیزان و ملّت شهید پرور و شریف ایران تبریک عرض می نمایم.  

۲۶ مرداد, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

دیدارفرمانده محترم نیروی دریایی با رابطین کانون بازنشستگان اجا دربیمارستان گلستان

در هفته گذشته امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفتر رابطین کانون اجا حاضر و ضمن بازدید از دفتر ، از عملکرد آقایان اردشیری و رفعتی در رسیدگی به امور بیماران بازنشسته که به این بیمارستان مراجعه کرده بودند تشکر وقدردانی نمودند. ضمناً ایشان به همراه رابطین از بخش های مختلف بیمارستان بازدید و با چندتن از بیماران صحبت کردند. فرمانده محترم نیروی دریایی از عملکرد رابطین و خدمات رسانی به کلیه بیماران نیروهای مسلح بستری که با طرح رییس کانون اجا امیر سرتیپ علی محبی راد و همکارانشان انجام می پذیرد تقدیر و تشکر نمودند. شایان ذکر است درحال حاضر دفتر رابطین در این بیمارستان و بیمارستان امام رضا(ع) فعال و در هفته آینده در بیمارستان بعثت نیز افتتاح خواهد شد.

۲۴ مرداد, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

یازدهمین جلسه هیئت مدیره کانون بازنشستگان آجا

یازدهمین جلسه هیئت مدیره کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز چهارشنبه بیست و سوم مرداد ماه با حضور اعضاء هیئت مدیره و قائم مقام کانون بعنوان نماینده کانون آجا در محل سالن شورا برگزار گردید. پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید امیر ضرغام ایرانمهر ضمن عرض خیرمقدم و تبریک اعیاد قربان و غدیر، گزارش مختصری از روند کار به سمع و نظر حضار در جلسه رساندند، سپس دبیر هیئت مدیره دستور کار جلسه را قرائت و اعضای جلسه برابر دستورات وارد بحث و تبادل نظر شده و تصمیمات لازمه اتخاذ گردید.

۲۳ مرداد, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران کانون بازنشستگان آجا

جلسه شورای معاونین و مدیران کانون بازنشستگان آجا در روز سه شنبه مورخه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ در اتاق شورا به مدیریت قائم مقام محترم کانون برگزار شد. در این جلسه امیر ضرغام ایرانمهر ضمن تبریک عید قربان به همه معاونین، آنها را به سعی و تلاش مضاعف در تحقق اهداف کانون فراخوانده و حاضرین را به همدلی و مهربانی و رعایت نظم و انضباط در امور و صرفه جویی در مصرف انرژی توصیه نمودند. ایشان بیان داشتند امروز در کانون به یُمن تلاش امیر ریاست محترم کانون جو آرامی حاکم است و این ثمره تلاش بی وقفه امیر ریاست محترم کانون و شما عزیزان بوده که امروز دیگر خبری از آن مشکلات گذشته نیست و کانون در همه زمینه ها پیش قدم و پیشرو می باشد. جا دارد از حمایت های بی دریغ فرماندهی محترم کل ارتش امیر سرلشگر موسوی تشکر و قدردانی نمائیم که حمایت همه جانبه خود را از کانون بازنشستگان اعلام و اظهار نمودند: طرح های خوب از شما و حمایت و پشتیبانی از ما. در پایان ضمن بیان مطالبی در راستای بهبود کار و امورات ستادی اذعان نمودند جو صمیمانه و دوستانه و قابل اعتماد در محیط کانون بوجود آمده، ما باید انشالله این جو صمیمانه را حفظ نمائیم و در جهت ارتقاء کانون از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیم. سپس معاون محترم هماهنگ کننده به تشریح موارد همایش در مشهد و تغییرات بسیار خوبی که از همه جهات در هتل کیمیا ایجاد گردیده اشاره فرمودند و بیان نمودند که مدیر محترم هتل کیمیا در رضایتمندی بازنشستگان [...]

۲۳ مرداد, ۱۳۹۸|اطلاعیه های عمومی|