اخبار و وقایع

­

شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) بر همگان تسلیت باد.

۷ بهمن, ۱۳۹۸|اطلاعیه های عمومی|

حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده؛ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شد

هادی قوامی سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست کمیسیون متبوعش، گفت: بند الف تبصره ۱۲ لایحه تصویب شد که به موجب آن دولت مکلف است در سال ۹۹ افزایش ضریب حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر از قبیل اعضای هیئت علمی قضات و کارکنان کشوری و لشکری شاغل در تمامی دستگاه های اجرایی موضوع ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه و همچنین نیروهای مسلح وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی و حقوق بازنشستگان را انجام دهد که پس از اعمال افزایش حقوق به میزان ۱۵ درصد از مجموع مبلغ مندرج در حکم کارگزینی برای کارکنان رسمی و پیمانی و قرارداد ماهیانه برای کارکنان قرارداد کار معین و کار مشخص به نسبت مدت کار کرده و حکم حقوق بازنشستگان متناسب با سنوات خدمت قابل قبول از بیست و هشت میلیون ریال کمتر نباشد. به این معنا که هیچ کارمند و بازنشسته‌ای در سال آینده کمتر از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافتی در ماه نخواهد داشت. نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای ایلامی افزود: حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان حداقل حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و حداقل حقوق کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت و سایر حقوق‌بگیران دستگاه‌های اجرایی و صندوق های بازنشستگی وابسته به دستگاه‌های اجرایی و مستمری‌ها و سایر حمایتی‌های متناسب با آنها معادل افزایش ضریب ریالی به میزان ۱۵ درصد افزایش می‌یابد. وی همچنین به معافیت های مالیاتی در بند ب تبصره ۱۲ لایحه بودجه اشاره کرد و ادامه [...]

۲ بهمن, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

ثبت نام استفاده از امکانات رفاهی برای نوروز ۱۳۹۹

متقاضیان استفاده از امکانات رفاهی کانون بازنشستگان آجا (مجتمع رفاهی چلندر ، هتل شایستگان مشهد و مهمانسراها)  در ایام نوروز ۱۳۹۹ از یکم تا بیستم بهمن ماه فرصت دارند تا با مراجعه به بخش اعضاء ---> خدمات ---> ثبت نام استراحتگاه یا کانون مربوطه خود ثبت نام نمایند. لازم بذکر است پس از پایان ثبت نام بین متقاضیان قرعه کشی بعمل آمده و نتیجه از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسید.

۳۰ دی, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

حضور قائم مقام محترم کانون در جمع کارکنان سازمان مهندسی اجرایی نزاجا

در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ قائم مقام کانون آجا در جمع کارکنان سازمان مهندسی اجرایی نزاجا حاضر و پیرامون هدف از تشکیل کانون ، ساختار ، خدمات ارائه شده توسط کانون ، اقدامات اخیر ریاست محترم کانون ، پروژه های در دست اقدام ، اقداماتی که لازم است کارکنان قبل از بازنشستگی انجام دهند و انتظار کانون از فرماندهان یگان ها در راستای ارتقاء معشیت و منزلت بازنشستگان و برشماری مساعدت و محبت های بیدریغ امیر فرماندهی محترم کل ارتش نسبت به بازنشستگان و خانواده های آنان مطالبی را ارائه نمودند پس از خاتمه جلسه جناب سرهنگ عبدالملکی رئیس سازمان مذکور ضمن تشکر از ارائه مطالب مفید متذکر شدند که سازمان مهندسی اجرایی آمادگی همه نوع همکاری را با کانون آجا دارد و در این رابطه نماینده ای هم معرفی نمودند.

۲۹ دی, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

حضور امیر معاون محترم نیروی انسانی اجا در کانون

امیر دریادار پورکلهر معاون محترم نیروی انسانی اجا در مورخه ۹۸/۱۰/۲۵ در کانون بازنشستگان حضور یافته و ضمن دیدار با مسئولین از روند اقدامات انجام گرفته در کانون مطلع گردیدند. در این دیدار امیر پورکلهر با بیان عنایات و توجه ویژه امیر فرماندهی محترم کل اجا به پیشکسوتان، آمادگی معاونت نیروی انسانی اجا را جهت همراهی و مساعدت در راستای ارتقاء منزلت بازنشستگان و رفع مشکلات آنان اعلام داشتند. همچنین در این دیدار امیر ریاست کانون سرتیپ علی محبی راد شرح مختصری از اقدامات صورت گرفته بیان داشتند.

۲۶ دی, ۱۳۹۸|مطالب دسته‌بندی نشده|

اطلاعیه

قابل توجه بازنشستگان و مستمری بگیران:   ثبت نام و پیش فروش تعداد محدودی آپارتمان ۱۰۵ متری دوخوابه در شهر جدید هشتگرد آغاز گردیده است که در مدت دو سال نیم ساخته و تحویل داده خواهد شد. متقاضیان جهت آگاهی بیشتر از شرایط ثبت نام می توانند همه روزه بجز ایام تعطیل به کانون بازنشستگان آجا دفتر امور متقاضیان واقع در طبقه همکف ساختمان شایستگان مراجعه نمایند. شماره تماس : ۶۶۴۲۲۸۶۰-۰۲۱

۱۴ دی, ۱۳۹۸|اطلاعیه های عمومی|