اخبار و وقایع

­

دیدار ریاست محترم سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح با امیر ریاست محترم کانون بازنشستگان اجا

در مورخه دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ آقای دکتر ابراهیم محمود زاده مدیرعامل محترم سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح به همراه سردار محمدرضا گودرزی ریاست محترم سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در دفتر ریاست کانون اجا حضور به هم رساندند و ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب ریاست جدید کانون در رابطه با پیشبرد اهداف کانون، معیشت و مشکلات بازنشستگان با هم تبادل نظر نمودند.  

۱ آبان, ۱۳۹۷|سخنان ریاست کانون|

تشریف فرمائی فرمانده کل آجا به مجموعه فرهنگی و رفاهی چلندر کانون آجا

همزمان با برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشگاه های افسری آجا در محضر مبارک مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، امیر سرلشگر عبدالرحیم موسوی فرمانده محترم کل آجا و هیئت همراه در مجموعه چلندر حضور یافته ، ضمن بازدید نسبت به کارکنان مجموعه ابراز محبت فرمودند. ضمن تقدیر و تشکر از مراحم فرماندهی محترم کل آجا ، امیر سرتیپ دوم ستاد ب علی محبی راد ، ریاست محترم کانون بازنشستگان آجا ، گزارش مبسوطی از وضعیت امور رفاهی و کاستی های موجود در خدمت رسانی به پیشکسوتان و خانواده محترم آنان ، به حضور ایشان و فرماندهان و هیئت همراه ارائه نمودند.          

۱ آبان, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی, فرهنگی ، ورزشی ، تفریحی, نظامی|

پیام تسلیت

با خبر شدیم همکار گرامی مان سرهنگ بازنشسته غلامرضا هوشیار (رئیس کانون دزفول) در غم فقدان همسر محترم شان به سوگ نشسته اند. این واقعه دردناک را خدمت این همکار ارجمند و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ایشان صبر و برای عزیز از دست رفته از پروردگار مهربان غفران و رحمت الهی خواهانیم.

۳۰ مهر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی|

صرفه جویی در مصرف آب

آب از منابع طبیعی است که از آن استفاده ی زیادی می شود. صرفه جویی در مصرف آب اهمیت بسیار زیادی دارد. در زندگی روزمره، کشاورزی، صنعت و... از آب استفاده ی بسیار زیادی می شود بنابراین حفظ و نگه داری این منبع طبیعی و صرفه جویی در آن اهمیت بسیار زیادی دارد. با صرفه جویی در مصرف آب می توانیم به حفظ این منبع طبیعی کمک کنیم چون صرف جویی در مصرف آب و حفظ آن برای نسل های آینده اهمیت زیادی دارد. آب علاوه بر مصارف خانگی در کشاورزی و صنعت نیز مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین چون اهمیت آب بسیار زیاد است صرفه جویی در مصرف آن نیز اهمیت دارد. روش ها و راه کارهای مختلفی برای صرفه جویی در مصرف آب وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانیم از هدر رفتن بخش زیادی از آب جلوگیری کنیم و این منبع طبیعی را حفظ کنیم. در زندگی روزمره برای پختن غذا، شست و شو و... از آب استفاده می کنیم همچنین برای آبیاری گیاهان و در کشاورزی نیز استفاده از آب اهمیت بسیار زیادی دارد بنابراین چون از آب استفاده ی زیادی می کنیم صرفه جویی در آن اهمیت زیادی دارد. با صرفه جویی کردن در مصرف آب هم به حفظ و نگه داری آن کمک می کنیم و هم اینکه این منبع را برای نسل های آینده حفظ می کنیم. علاوه بر این صرفه جویی در مصرف آب به نوعی صرفه جویی در مصرف انرژی است بنابراین هر چقدر که در مصرف [...]

۳۰ مهر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی|

انتصاب قائم مقام ریاست کانون

  امیر ریاست محترم کانون، طی مراسمی با حضور معاونین، مدیران و کارکنان کانون مرکز، در حکمی سرتیپ ۲ ب ضرغام ایرانمهر را به سمت قائم مقامی کانون منصوب نمودند. امیر سرتیپ ۲ ب ضرغام ایرانمهر، در دوران خدمت خود از جمله افسران شایسته نیروی زمینی بودند که در مشاغل فرمانده لشگر و فرمانده مرکز پیاده انجام وظیفه نموده و دوره دکترای نظامی خود را در پاکستـان گذرانیده و ایشان در کـانون نیـز در مشـاغل فرمـانده پشتیبـانی و معـاونت طرح و برنـامه خدمت رسانی نموده اند.  

۲۸ مهر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی|

انتصاب در کرمانشاه

با حضور معاون محترم هماهنگ کننده کانون و جمعی از مسئولین منطقه، در مورخه ۱۳۹۷/۰۷/۲۲، امیر سرتیپ دوم ب رامین پهلوانی به عنوان رئیس جدید کانون کرمانشاه معرفی گردیدند، در این جلسه از خدمات ارزشمند سرهنگ ب سیاوش دینوری (رئیس قبلی کانون) تقدیر و تشکر به عمل آمد.

۲۸ مهر, ۱۳۹۷|اطلاعیه های عمومی|